La Vie en Rose

Substancje różane wykazują wyjątkowe właściwości. Od starożytności kwiaty róży stosowano jako środki chłodzące, łagodzące, wyrównujące pracę serca, przeciwmiażdżycowe i przeciwzapalne, a ich działanie określano na podstawie procedur, opartych na smaku, zapachu i energii.

Od stuleci wiadomo, że produkty z róży bułgarskiej, zażywane doustnie, oczyszczają skórę twarzy. W ubiegłym wieku dżem różany był bardzo popularnym środkiem upiększającym. Uważa się, że jego spożycie na pusty żołądek jest bardziej korzystne dla skóry twarzy niż jakiekolwiek inne maści lecznicze czy białka.

Produkty La Vie en Rose zawierają cząsteczki najlepszych kwiatów kwiatów, które stoją u podstaw ich skuteczności kosmetycznej.

Substancje w produkcie, odpowiedzialne za właściwości odmładzające, pielęgnują ciało i umysł; są delikatniejsze, posiadając jednak wymierne efekty psychiczne i fizyczne, a także działają dłużej niż zwykłe toniki.

LaVieen Rose: herbata upiększająca, krople, kapsułki – zawierają różne substancje z kwiatów bułgarskiej róży olejowej. Ich spożycie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci. Nie mają one jednak na celu leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.