PROUDLY MADE IN BULGARIA

ECOMAAT

Nasza Destylarnia

Bułgarzy poznali właściwości róży oleistej w XVII wieku, kiedy to pierwsze uprawy zostały przywiezione na ich ziemie z Azji Mniejszej. Jej imię, Rosa Damascena Miller, związane jest z miastem Damaszek we współczesnej Syrii. Wschodnie pochodzenie różanych upraw w kraju znajduje również odzwierciedlenie w tradycyjnej nazwie „gar”.

Więcej

Nasza oferta

Twarz  i Ciało Natural Deluxe

La Vie en Rose

Baby and mama

Olejki eteryczne do SPA i masażu

https://www.youtube.com/watch?v=VTLmXkjfw60&feature=youtu.be
Ecomaat

Instrukcje do wykonania masażu

Siedem powodów aby wybrać produkty marki ECOMAAT

Pochodzenie

Oparte są na zapachach pochodzących z roślin uprawianych w naszych ogrodach, w harmonii z ich naturalną dynamiką, bez żadnych sztucznych nawozów, herbicydów, pestycydów itp .; inne opierają się na dzikich roślinach, zebranych z naturalnych, nieskażonych obszarów. Tworzymy z nich ekstrakty w skoncentrowanej formie przy użyciu zarówno "ekologicznych", tradycyjnych bułgarskich jak i nowoczesnych technologii.

Składniki

Ich składniki - odmładzające ekstrakty i olejki eteryczne z bułgarskich roślin leczniczych, odżywcze oleje roślinne i woski - są całkowicie naturalnymi związkami.

Jakość

Jako producent kosmetyków i suplementów diety "od pola do produktu końcowego" gwarantujemy jakość ich substancji aktywnych: olejków eterycznych, wód roślinnych i unikalnych ekstraktów CO2. Wszelkie ryzyko falsyfikowania lub podróbek jest całkowicie wyeliminowane.

Zapach

Ich zapach jest nie tylko przyjemny, ale jest to aktywna substancja kosmetyczna Jej molekuły oddziałują na skórę zarówno na powierzchni, jak i w głębszych warstwach, powodując produkcję niezbędnych substancji odżywczych, odnawianie się skóry i poprawę jej właściwości ochronnych.

Produkcja

Ich ściśle kontrolowana produkcja obejmuje szereg metod, dzięki którym możemy wytwarzać stabilne, aktywne mieszanki. W trakcie przechowywania, możliwe jest że konsystencja produktu przestanie być jednorodna. Nie ma to absolutnie żadnego wpływu na ich skuteczność.

Po stronie natury

Nasze produkty i nasze zakłady produkcyjne stoją po stronie natury, traktując gleby, roślinność, zwierzęta i ludzi jako członków jednej społeczności ...

Ekologia

Są certyfikowane ekologicznie (bio), z gwarancją posiadania wyłącznie naturalnych składników.

Zachęceni korzyściami płynącymi z tego produktu, mieszkańcy Zlatitsy podjęli kultywację uprawy róży i z biegiem lat uczą się, jak robić to lepiej, już teraz oferując całkiem dobrej jakości wyroby, które wszyscy możemy dobrze wykorzystać.

Gazeta "Danube"1861 rok

Czy zastanawiałeś się kiedyś
skąd pochodzą twoje kosmetyki oraz jak powstają?

Produkty z kolekcji Natural & Deluxe zawierają wysokiej jakości innowacyjne naturalne ekstrakty wytwarzane w najbardziej ekologicznej technologii –  ekstrakcji CO2 w stanie nadkrytycznym. Absolutnie czyste wyciągi z róży i bzu, irysa i bodziszka korzeniastego otulają skórę, pozostawiając delikatną harmonizującą powłokę. Ich autentyczne zapachy wprowadzają nowe doznania w Twoim stylu życia, wspierając poczucie luksusu i radości.

Ekscytacja i przypływ energii, wynikające z doskonałego nawodnienia i odżywienia, są tak silne, że kolekcja Natural & Deluxe to jedyny wybór dla każdej kobiety, chcącej profesjonalnie zadbać o siebie.

Specjalne flakony i słoiki, wykonane ze szkła, które całkowicie blokują widmo światła widzialnego (przepuszczając tylko część spektrum UV-A i podczerwieni) zapewniają świeżość naszych kosmetyków i maksymalną ochronę swoich substancji aktywnych.

Kosmetyki Natural & Deluxe są przeznaczone dla naszych klientów, prowadzących  „bio” styl życia – są to ludzie nowocześni o pozszerzonej świadomości ekologicznej, którzy cenią sobie także nowoczesność.

ECOMAAT POLSKA