Natural & Deluxe

Nadkrytyczne ekstrakty z bzu i kwiatów róży, liści bodziszka korzeniastego, owoców jałowca i psiej róży zawierają nie tylko pachnące cząsteczki, ale także cenne substancje lipidowe. Chronią skórę przed wolnymi rodnikami i odwodnieniem. Te ekstrakty CO2 są substancjami aktywnymi w płynach olejowych: Lilac. Rose, Zdravetz, Rhodope. Niekonwencjonalne, tworzą poczucie prawdziwego luksusu i sprawiające przyjemność użytkowania. Dla optymalnego odżywienia skóry i nawodnienia, płyny zostały połączone z olejkami: arganowym, jojoba i żurawinowym. Ta kombinacja wzmacnia naturalny film hydro-lipidowy i leczy skórę.

Nos nie jest jedynym miejscem, w którym znajdują się receptory węchowe. Komórki innych tkanek organizmu również posiadają receptory reagujące na aromatyczne związki chemiczne.

Ostatnie naukowe odkrycia udowodniły obecność rodziny receptorów węchowych w różnych komórkach skóry – keratynocytach, melanocytach (komórkach produkujących melaninę) i fibroblastach (komórkach biorących udział w procesach gojenia się ran).

Wówczas po zastosowaniu zapachowych płynów lub balsamów, intensywny strumień energii zostanie zaaplikowany w skórę, zwiększając jej witalność.